| cristinutzaaaaa a întrebat:

Buna:-)duminica este ziua celei mai bune prietene si ma gandeam sa ii fac o poza cu cei mai buni prieteni o modific si o pun in rama dar nu stiu ce sa scriu pe poxa ca o amintire de la noi ma ajutatibig grin? mersi si funda pentru primul si restul vot la inteligent

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu ma gandesc ca ar trebui sa scrieti un mesaj scurt de genul,, O amintire in calea uitarii'' si sa va semnati toti care apareti in poza.
Petrecere frumoasa!

| Sfanthul a răspuns:

O furtuna imi aminteste de cat de frumoasa e vara, fotografiile imi amintesc cat de frumos este sa cresti, prietenii ca tine imi amintesc cat de frumoasa este viata!
Daca mi-ar spune ca exista un prieten mai bun pe lumea asta, nu i-as crede. Vreau sa stii ca apreciez foarte mult prietenia ta si sper sa pot sa fiu un prieten macar la fel de bun cum esti tu!