| anonim_4396 a întrebat:

Buna i-mi spune si mie cineva va rog ce inseamna -25% VOUCHER?
Ca am gasit un televizor la Flanco cu 2.000. 00lei si scria -25% VOUCHER.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Reducere

| cypryan11 a răspuns:

Salut
Adica iti da reducere 25%
O zi placuta

Răspuns utilizator avertizat
| Ivanov_Dragos_1987 a răspuns:

De obicei pretul afisat la raft este in felul urmator. Pretul Intreg taiat si langa Pretul redus pus mai mare decat celalalt. Daca scria -25 % VOUCHER poate insemna urmatoarele lucruri : Primesti un voucher de 25 % pe care il poti folosi la cumpararea altor produse, daca achizitionezi televizorul, sau Il poti achizitiona si cu voucher 25 % pe care ar trebui sa il ai dinainte de la ei.