| anonim_4396 a întrebat:

Buna, idei de cadouri pentru fete, de Crăciun.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand: Manusi, fular, o basca, carte, o poseta, un portofel, o agrafa de par, o bijuterie de argint sau aur (brosa, pandant, lantisor sau bratara), un dvd cu filmuls au muzica preferata, un tricou cu ceva ce-i place.

Nu recomand: sapun si sampon - fiindca sunt cu tenta igienica si pot fii interpretate rau, ca o inviti sa se spele.
Nu recomand: creme de fata sau corp, si nici parmufuri - fiindca nu stim ce se potriveste pe pielea fetei si nici daca ii place mirosul.

| Lukasssz a răspuns:

Contraceptive

| UserRo10 a răspuns:

Eu cand nu am idee de cadou merg la Jumbo si sigur gasesc ceva util/amuzant/traznit si mai adaug bomboane sau ciocolata

| brokxy a răspuns:

I-am facut la o prietena asta si i-a placut. perfect feminin: ciocolată, balsam, trusa creme de corp loțiuni)(sunt multe la Penny, Lidl ieftine si cât de cât de calitate) o figurină mică ca o păpușă, carte (dar probabil nu o ba citii), sau poti :brățară, lănțișoare, un pulover drăguț de Crăciun

| acerr a răspuns:

Inainte mi, am comandat o crema de fata si o recomand, o gasesti pe sitele vergis, ro
crema cu canabis,
CBD CANNABIDIOL Crema de Fata Hidratanta si Detoxifianta cu Canabidiol CBD din Seminte de Canepa pentru Ten Mixt si Gras 50ml, costa 49

| Valkyrie95 a răspuns:

O carte, un parfum, o trusa de machiaj, o bijuterie ( pandantiv, cercei).
Astea ar fi cadouri standard.

| balaur00 a răspuns:

Buna,
Un gadget este util si potrivit drept cadou. Daca este ales si in functie de zodie, atunci vei merge la sigur. Link mai jos pentru inspiratie:
https://gadgetize.ro/......-de-zodie/