| SorinaEmilia a întrebat:

Buna,imi apare pe shein ca, comanda mea este in camion si ajunge la terminalul de marfa
Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| ciprian23p a răspuns:

Bună! Când îți apare pe Shein că „comanda ta este în camion și ajunge la terminalul de mărfuri", înseamnă că pachetul tău a fost preluat de un transportator și este în drum spre un terminal de sortare sau un centru de livrare. De acolo, va fi distribuit mai departe, fie către un punct de livrare, fie către un alt transportator care va finaliza livrarea către tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pare destul de clar mesajul totusi