| anonim_4396 a întrebat:

Imi place f mult sa confectionez accesorii ( brose, accesorii pentru par etc.). Stie cineva pe ce site le- as putea pune pentru a le vinde? In afara de okazii, pentru ca nu am nicio sansa acolo.sad Va rooog!

Răspuns Câştigător
| Madascraftings a răspuns:

Www.breslo.ro, www.crafty.ro

4 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Ebay. Nu e site romanesc deci oamenii din intreaga lume le vor vedea s-ar putea sa ai succeswinking Trebuie sa ai peste 18 ani pentru a avea cont.

| bubudeeabubu a răspuns:

Hei daca gasesti si le pui imi dai si mie siteul sa ma uit si eu la ele te rogg prin mesaj

| Bellatris a răspuns:

Iti faci un blog, de exemplu pe www.blogger.com si iti postezi poze cu accesoriile tale. Eventual il postezi si la statusul de messenger, pe facebook sau alte retele ca sa il vada si prietenii tai.

Apoi dupa ce iti faci site-ul cat de cat populat si atragator, il trimiti la diferite reviste (CoolGirl, BravoGirl, Joy etc).
Eu una am vazut prin reviste din ce in ce mai multe site-uri in loc de renumite brand-uri de accesorii. Succes!

| ElizzaTPU a răspuns:

Buna,
Iti poti pune produsele pe:
http://trendzone.ro/
http://mercador.ro/
www.olx.ro
Sper sa-ti fie de ajutor :)