| Bordinc_Razvytzu_1995 a întrebat:

Buna imi ziceti si mie 10 site-uri cu husky siberian pui transport gratuit si pretul sa varieze intre 100ron si 300ron va dau fundita.

4 răspunsuri:
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Un astfel de caine e 200 -300 euro minim. Cum sa fie 100 lei?

| Bordinc_Razvytzu_1995 explică (pentru Ag30Fdr4g0nz):

Nu e adevarat nu iti dau funda.

| Mihai_Vlad_1998 a răspuns:

Bai frate un husky siberian e 400-500 de euro cum sa fie 100 leilaughing. Doar nu e unul de bluj.Si daca vrei husky trebuie sa ai o responsabilitate enorm fiindca trebuie sa il perii in fiecare zi, sa ai faci lunar vacin, sa ai dai hrana pentru catei, vara cand e cald nu trebuie sa staie mult in soare ca e un caine care ai place frigul.

| RMG a răspuns:

Iti dau un numar imediat 0748 330 162 mai are unul cred... daca nu in octombrie