| Bordinc_Razvytzu_1995 a întrebat:

Buna imi ziceti si mie niste husky siberian pui(o saptamana) transport gratuit ochi albastri blana negru cu alb pretul sa varieze intre 100 lei 300lei.Dau funda

1 răspuns:
| RachelJones45 a răspuns:

La pretul aceste nu cred ca poti cumpara un husky. Eventual 300 de euro.
De asemenea, te sfatuiesc sa nu cumperi caini care sunt 'transportati' deoarece acesti caini vin de la crescatori neautorizati si de cele mai multe ori cainii pe care ii primesti sunt bolnavi.Iti spun asta din experienta!