| andri_5711 a întrebat:

imi ziceti si mie siteuri pentru invitatii de copii.( pentru sora mea ) va rog! ca ma dispera!

Răspuns Câştigător
| ioaaana a răspuns:

Http://www.ghidpetrecericopii.ro/invitatii.html uite aici cateva pe care poti sa le printezi.

4 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Daca vrei pot sa iti fac eu niste invitatii dragutzele pentru copii, fluturasi, floricele, inimioare :D pe mai multe culori cute! pot sa iti fac cateva modele si sa iti trimit fotografii! Daca vrei, ma gasesti pe www.angelahaq.blogspot.com sau pe angela_haq ( messenger ).;)

| madutzii a răspuns:

Daca este ziua ei intra pe http://oakiclub.ro/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si apoi scrie invitati pentru copii!

| andri_5711 explică:

Dau pamblica! pana vineri va rog!