| GEORGY_4531 a întrebat:

in luna septembrie pe 17 ma duc la o nunta, si nu stiu ce rochita sa imi cumpar.Sunt din bucuresti, am 12 ani jumatate, sunt inalta, am parul lung, saten. cateva idei plzzzzzz si de la ce magazin o pot cumpara si cam cat cost plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| VogueAdicction a răspuns:

@Dyssa draga mea, dupa parerea mea, rochiile sunt oribile, si coafura si mai oribila laughing
Georgy, avand 12 ani ( destul de mica ) iti recomand sa porti rochite scurtute cu bretele, sau maneci din Zara Kids sau probabil Koton, si sandale sau balerini in picioare ( nu cred ca porti tocuri de la varsta asta).
Cat despre par, eu iti spun sa nu ti-l strangi, ca daca e lung o sa arate si mai bine desprins, cu cateva bucle ici si colo.

Eu iti spun dupa parerea mea, ca asa ar arata o fata de 12 ani foarte bine la o nunta.

6 răspunsuri:
| mamarutza12 a răspuns:

O rochita vaporoasa, culori calde, nu prea lunga, nici prea scurta, in par poti avea niste agrafe cu pietricele sau florihttp://stil.acasa.ro/......3560.jpeg, http://2.bp.blogspot.com/......10341.JPG, plus niste bucle dragute. distreaza-te!

| Artemisia a răspuns:

Buna.
Mergi la un magazin, cauti o rochie, o probezi, iti place, o cumperi, ta-dam! mergem la nunta si gata povestea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti purta o rochie scurtuta cu o gentuta, parul strans si u machij timid.doar ai 12 ani. poti sa te duci in mall la zara, women'secret sau tina R. sper ca te-am ajutat. funda?:X

| GEORGY_4531 explică:

Am 12 ani cum sa port asa ceva:replica pentru disssa tongue

| ionutza96 a răspuns:

Draga GEORGY:*,
Eu sunt din Oradea, dar cred ca te pot ajutahappy...Daca esti inalta poti purta o rochita de culoare deschisa gen roz, mov, gri, crem, bej, argintiu (dar sa nu fie tipator), machiajul poate fi cu crem sau roz cu gri[:X], si in picioare niste sandalute asta in functie de marimea rochitei pe care ti-o alegi:*.sper ca te-am ajutat cat de cathappy. distractie placuta:*. fundita?batting eyelashes