| alexandraatat22 a întrebat:

Buna, încuietoarea brățării mele Pandora s-a stricat, o închid și se deschide singura la mișcări bruște, are cineva idee care ar fi motivul, trebuie s o curat sau? Dacă nu, aveți idee dacă este posibil s o schimb și cât m ar costa

1 răspuns:
| Askmeee a răspuns:

Asa se intampla la majoritatea dupa ceva timp. Eu am fost la un magazin care repara bijuterii si am dat 30 de lei. Daca mai ai garanție la ea te poți duce direct la pandora.