| TeodoraParaschiv a întrebat:

Buna! Întrebare legata de o comanda pe Shein. Am dat comanda care conform termenului lor, trebuia sa ajunga între 25.06 si 27.06, comanda a fost împărțită în două colete, primul a venit cu 2 sile înainte de termen iar al doilea înca nu a foat livrat, scrie "shipped" iar cand dau pe track, la ultimul punct scrie ca din cauza volumului mare de comenzi din sezonul de sales, întarzie comanda, dar deja a trecut aproape o luna de cand trebuia sa vina. I s-a mai intamplat cuiva si daca da, ati mai primit comanda?
Multumesc!

1 răspuns:
| petruta333 a răspuns:

S a mai intamplat sa vina comands impartita la mai multe persoane, dar daca coletul vine din china poate exista ceva probleme la vama, altor persoane lea sjuns si in 2 luni.