| вυттєяƒℓу a întrebat:

Buna!
Joi este ziua profesoarei de biologie, fiind una dintre cele mai dragute profesoare ne-am gandit sa ii luam un cadou, insa nu avem idei thinking
Ce credeti ca ar trebui sa ii cumparam?
Cat despre pret nici prea ieftin, nici prea scump thinking
Fundita cel mai bun raspuns:*

4 răspunsuri:
| dragos12 a răspuns:

Luatii ceva care sa ii ramana amintire.sa nu uite de voi. ceva simbloc. funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii puteti oferi un buchet de flori, o carte [lectura], o esarfa, o ciocolata sau o cutie de ciocolata si-i puteti confectiona si o felicitare, ori un mic tablou sau chiar o rama cu toata clasa pentru a va avea in memoria dansei tot timpul.Va urez bafta.happy

| Izzie1427 a răspuns:

Pai ati putea sa ii cumparati clasicul buchet de flori sau un medalion frumos de aur.Astea nu sunt scumpe iar daca le si dati cu atitudinea potrivita veti face impresie buna.

Nu uitati, gestul conteaza!

| madaa_9439 a răspuns:

Pai gandeste`te in primul rand cam cum e stilul ei. Spre exemplu` profa mea din liceu iubea viata marina. Avea bratari, lanturi, cercei ceas cu delfini.Asa ca i-am luat ceva asemanator.Cu model de scoici si pestisori.Si chiar i`a placut foarte tare.
De asemenea puteti sa ii luati ceva ce sa pastreze amintire, cu voi.Nu aveti o poza cu ea? O faceti tablou si cu o cutie de bomboane si flori e chiar ok.
Un ceas dragut, sau un set de bijuterii(sau doar o parte din setbig grin), ceva pentru casa(o vaza frumoasa, la fel, un ceas simpatic, o lampa mai.amuzanta).
Eu zic sa nu va bagati la imbracaminte, parfumuri decat daca stiti sigur ce ii place.