| didutu_6969 a întrebat:

La scoala o colega a avut ideea ca de sarbatori sa ne facem cadouri intre noi. Eu trebuie sa ii dau la o cloega dar nu stiu ce sa ii iau. Cateva propuneri ar fi binevenite. Multumesc!

6 răspunsuri:
| rozbombon a răspuns:

Poi ai putea sa ii cumperi o bluzita, sau cel mai bine un lucru simbolic, care sa simbolizeze craciunul si sa il pastreze ca amintirewinking
Sper ca te-am ajutat.
Fundabatting eyelashes?

| Fartie a răspuns:

Si noi facem la fel.eu o sa fiu mai inedit si pentru ca stiu ca isi doreste ii fac cadou o pisica big grin.cu fundita la gat. gatah de a fi mangaiata :d.gasesti daca vrei in ziar multi care dau spre adoptie :d funda?

| Cirus a răspuns:

Ceva nu foarte scump pentru ca sunt totusi cadouri simbolice de sarbatori happy incepant de la ceva de plus, o carte, o rama foto, album pentru poze, o icoana, niste globuri, pe care le desenezi, sau ceva vestimentar, cum ar fi un fular, niste manusi, o caciula dee mos craciun, sau niste coarne de ren... happy

| dacris a răspuns:

Daca ii plac bijuteriile din argint poti sa incerci pe http://www.danasilver.ro/ unde sunt preturi acceptabile.

| ElizzaTPU a răspuns:

Un accesoriu dragut: http://www.fiora.ro/accesorii/pandative.html, o perceche de manusi sau un fes dragut :)