| Nuamideidenumedaria a întrebat:

Bună! Luni vreau sa comand ceva de pe shein si vreau sa stiu când vine, eu am free standard shipping, vreau rasp de la cineva care a cumparat de acolo. Si trebuie sa spal hainele inainte de purtare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu am primit marfa cumparata dupa 4-5 saptamani.

Da, este bine sa le speli, fiindca unele sunt impregnate cu chimicale, dar nu au gandaci, cel putin eu am comandat de mai multe ori si niciodata nu am gasit nimic ciudat in pachet.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Si trebuie sa spal hainele inainte de purtare?"

dacă ții la tine, așa o să faci

| Nuamideidenumedaria explică (pentru sierra1):

Eu am auzit ca are gândaci, am vazut în comentarii la un videoclip

| sierra1 a răspuns (pentru Nuamideidenumedaria):

Posibil și covizi