| Sмιle a întrebat:

Mai este putin pana la majoratul prietenului meu, ce cadou as putea eu sa-i iau (stiu, cred ca s-a pus intrebarea asta de n`ori ) insa tot nu stiu ca sa-i iau. Cateva detalii. thinking Ii place foarte mult fotbalul, ceas sa nu-mi spuneti ca are deja unu superb. :* Ce as putea eu sa-i cumpar. P.S. : Poze prea multe cu el sau cu noi nu am ca nu sunt de prea mult timp impreuna cu el (2 luni). Fundita! Multumesc puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Presupun ca macar o poza frumoasa cu voi doi ai, iar daca nu ai putea s-o faci chiar acum.Nu stiu unde poti sa gasesti astfel de magazine, dar intreaba si tu lumea din orasul tau pentru ca si eu am vazut la altcineva. E o cana care cand o umpli apare poza pe ea, e foarte frumos.Bine, dar tu trebuie sa ai o cana si o poza separat si cand te duci in locul ala, persoanele de acolo ei o vor face astfel, nu stiu cum sa explic prea bine.Sau ai putea sa-i faci un album frumos asta in cazul in care aveai poze.Ai putea sa-i cumperi un parfum, nu stiu ce altceva; sau daca te pricepi la gatit, ceea ce e destul de greu pentru un majorat, sa-i faci tortul.

| Sмιle explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Am si eu cana din aceea, si cand torni ceva cald in ea, se albeste si apare un pupic cu inimioare (in cazul meu ) dar sunt si cu altceva. :*. si am astfel de magazine la mine in oras.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Ceva în genul acesta:
http://www.bravosport.ro/......rbati.html
sau:
http://www.bravosport.ro/......rbati.html
și:
http://www.bravosport.ro/......rbati.html
sau;
http://www.bravosport.ro/......rbati.html
oricum poți găsi mai multe, aici, tricouri cu echipe de fotbal preferate, știi mai bine ce-i place, vei mai găsi și altceva.

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai iai o minge de fotbal un tricou de fotbal sau haine fotbal.

| k1d0o a răspuns:

Pai daca tot ii place fotbalul cumparai si tu un tricou cu un jucator ronaldo / messi sau o minge addidas nike, asta e parerea mea.