| Candyx a întrebat:

Merg la o nunta, ca domnisoara de onoare! Am o costumatie! Puteti sa imi ziceti daca e buna!

Rochita:http://www.google.ro/......tp?/imgres 3359&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=541&vpy=77&dur=299&hovh=274 &hovw=184&tx=137&ty=198&ei=xWobTbyNDoueOseg1fcI&oei=oGob TarkDsSs8gPBkJDpAg&esq=7&page=7&ndsp=18&ved=1t:429, r:3, s:114&biw=1024&bih=673

Botine:http://www.google.ro/......tp?/imgres 900&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=474&vpy=123&dur=336&hovh=206 &hovw=202&tx=96&ty=106&ei=qGsbTfXFNsGbOpr5weUI&oei=oGsbT ebUMMWh8QO3p_GDBw&esq=2&page=2&ndsp=15&ved=1t:429, r:12, s:16&biw=1024&bih=673

Bolero:http://www.google.ro/......tp?/imgres 20&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=633&ei=1GsbTZTnLom08QOwkYiFBw &oei=1GsbTZTnLom08QOwkYiFBw&esq=1&page=1&ndsp=14&ved=1t: 429, r:9, s:0&tx=56&ty=81&biw=1024&bih=673

Nu ma supar daca nu este reusita! Da am asa hainele!

Răspuns Câştigător
| TasteMyDream a răspuns:

E foarte frumoasa! Dar la accesorii sau la machiaj incearca sa adaugi ceva culoare, ca sa nu creada lumea ca te duci la inmormantarehee hee. Oricum ti ai ales o tinuta foarte frumoasa

12 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna!
Eu cred ca boleroul merge foarte bine cu rochita, insa nu se vede bine in imagine daca botinele sunt decupate in fata, daca da merg perfect, daca nu cred ca ar trebui sa apelezi spre alt model.
Distractie placuta!

| Helăăău a răspuns:

Mie mi se pare draguta vestimentatia ta si tinereasca happy imi plac la nebunie botinele happy, Frumoasa combinatia big grin

| Wihaela a răspuns:

Nu! este o tinuta soop!

| Dazzzie a răspuns:

Mie mi se pare foarte potrivita pentru nuntahappy
poate reusesti sa pui si niste accesori mai albe de fel. pentru ca.
pana la urma e o nunta. happy!
imi place foarte mult costumatia!
distractie placuta!happy

| andreipirca a răspuns:

Este destul de reusit, este o tinuta cam de seara., dar merge.

| Wonderland a răspuns:

Sincer pentru o domnisoara de onoare sa te duci in negru e cam... sumbru. dar tinuta este f frumoasa

| Georgiana05 a răspuns:

Dragute. Cam mult negru big grin.

| dumyStar20 a răspuns:

Da este fff buna tinuta:X. Te avantajeaza fff multtongue.Iti pune in evidenta talia, umerii si picioarele:X. O sa atragi fff multe priviri cu aceasta tinutawinking. pup si distraktie placuta la nunta:*:*

| Alexandra_1264 a răspuns:

Este potrivita pentru un astfel de eveniment.

| zZaPpAlLiICcIIcuLiPpiCciI a răspuns:

day dreaming buna e super eu te-as sfatui sa o porti e marfa
cel mai mult imi place pantofii =p~ si roghita day dreaming dar sacoul sau ce o fi el nu stiu nu prea imi place
big grin sper ca te-am ajutat

| magda2454 a răspuns:

Da poti sa-ti iei astea, dar depinde de inaltime, pentru ca la tocurile alea ar trebui sa fii inalta, si rochiile scurte vin bine pe o persoana inalta