| Smiley4 a întrebat:

Peste cateva saptamani este ziua mamei mele.(are 36 de ani). Nu stiu ce cadou sa ii fac. Pana acum i-am luat: farduri, parfumuri, haine, flori in ghiveci, prajituri, facute de mine si mai multe. Ce cadou credeti ca ar trebui sa ii fac? Inafara de haine, data trecuta am avut noroc ca am nimerit masura buna. Dau funda! Mersi!

Răspuns Câştigător
| iloveshopping a răspuns:

Iti recomand sa ii cumperi ceva accesorii, pentru ca la haine, intr-adevar e un pic mai greu. Poti sa ii iei un set de bijuterii http://www.haine-on-line.com/category/accesorii/bijuterii-online-accesorii/ sau un ceas http://www.haine-on-line.com/category/accesorii/ceasuri-online/

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Să îi faci un masaj, sau o programare la un salon de masaj. Dacă vine obosită de la serviciu, va aprecia un masaj din cap pînă în picioare

| wintage a răspuns:

Eu as propune un ceas de dama si o felicitare in care sa scrii poezia asta :
Cine are parinti, pe pamânt nu în gând
Mai aude si-n somn ochii lumii plângând
Ca am fost, ca n-am fost, ori ca suntem cuminti,
Astazi îmbatrânind ne e dor de parinti.

Ce parinti? Niste oameni ce nu mai au loc
De atâtia copii si de-atât nenoroc
Niste cruci, înca vii, respirând tot mai greu,
Sunt parintii acestia ce ofteaza mereu.

Ce parinti? Niste oameni, acolo si ei,
Care stiu dureros ce e suta de lei.
De sunt tineri sau nu, dupa actele lor,
Nu conteaza deloc, ei albira de dor
Sa le fie copilul c-o treapta mai domn,
Câta munca în plus, si ce chin, cât nesomn!

Sunt fel convins ca va plange!

| VeronicaLL a răspuns:

Cumpara o rama foto in care sa pui o fotografie frumoasa cu voi impreuna. Neaparat, cadoul pe care il vei alege sa fie insotit de o felicitare in care sa scrii ceva, dar care sa nu fie copiat. Spune-i ce simti, cu cuvintele tale. Daca poarta bijuterii de argint ii poti cumpara un lantisor cu initiala ta sau un alt set (tuturor femeilor le plac bijuteriile).

| george155 a răspuns:

Pai i'ai luat cam tot. tinand cont ca e mama ta nu poti face nimic amuzant. daca-i plac petrecerile oraganizeaza-i ceva frumos surpriza alaturi de prieteni, sau cumpara-i ceva sa dureze: un ceas, un lantz ceva sa ii ramana amintire happy