| CosminGabriel1990 a întrebat:

Buna prieteni.Am 16 ani si as vrea sa imi iau un set de tobe...sunt incepator si nu prea dispun de profesor care sa ma invete sa cant, insa eu vreau sa imi iau pentru ca stiu ca pot invata singur.
Insa am o dilema, nu stiu cu ce sa incep, as dori ca cei care se pricep, sa imi recomande si mie un set cu care sa ma descurc.Nu pot da pe tobe mai mult de 300 euro. FUNDA cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Radyr a răspuns:

Mai bine te apuci de chitara.

| CosminGabriel1990 explică:

Poti sa imi dai o poza? Sau sa le detaliezi? Sa imi zici de starea lor, sa imi zici toate detaliile despre ele?

| StJimmy a răspuns:

Ti-ai luat pana la urma? Daca nu, te pot ajuta! Daca da, cum te descurci?