| backtotheoldhouse a întrebat:

Bună! Recent,am vrut sa trimit o comandă pe Vinted prin EasyBox. Când am ajuns,mi-am dat seama că nu primisem niciun cod pe factură,iar când m-am uitat din nou,am observat că scria ca metodă de livrare "Ship&Go". Prin urmare,eu trebuie sa duc coletul exclusiv la acest punct de ridicare.
Problema stă în felul următor: locuiesc într-un oraș mic,care nu dispune de Ship&Go,doar easybox,poștă etc. Acum nu îmi dau seama ce ar trebui sa fac mai departe. Pot duce acest colet direct la poștă, sau trebuie livrat neapărat la un Ship&GO?

1 răspuns:
| Cristiiiiiiuy a răspuns:

La un Ship&Go. Sună la sediul firmei din județ și vezi ce modalitate ai să trimiți prin ei.