| suntmisu a întrebat:

Buna seara! Am si eu o intrebare pentru fanii my little pony. Daca isi aduce cineva aminte de setul "ponymania" vreau sa intreb daca mai exista acest set prin magazine. Adica nu online pentru ca nu pot cumpara asa. Dar daca a vzut cineva recent unde si cand ati vazut

1 răspuns:
| Armulia a răspuns:

Din pacate, si eu sunt fana jucariilor MLP FIM dar am observat ca ele dispar din ce in ce mai mult sad

Intr-o vreme mereu gaseai blind bags cu ponei dar nu mai exista deloc, nici macar MLP Cutie-Mark Crew nu mai sunt...

Cat despre PonyMania, nici macar, este o colectie mai veche, in America poate poti gasi asa ceva, mai mult ca sigur de fapt, ei nu scot din stoc jucariile din serii mai vechi, si da ca le scot din magazine, ele tot raman undeva pe internet, pe Amazon sau EBay, acolo sunt de toate, dar cum noi nu cautam acum MLP-uri pe siteuri de pe internet (Fiindca tu ai precizat ca nu asta cauti), din pacate cand este vorba de jucariile MLP din magazinile fizice din Romania... nu mai sunt mai deloc, iar astea vechi dispar imediat.