| cristi11111 a întrebat:

As dori sa fac un cadou parintilor, fiecaruia, de Mos Craciun. Nu doresc ceva simbolic, si anume fotografii, sau farduri, make-up, sau ceasuri sau bauturi alcoolice. Multumes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci, nu simbolic, preferi ceva mi constistent, serios, costisitor, precum: o masina mamei, o motocicleta tatei, o casa de vacanta, o excursie peste hotare samd.
Banuiesc ca esti destul de avut, daca nu ai mentionat nici un buget, sau o oarecare limita.
Craciun fericit si tie si alor tai!

| KanezuY a răspuns:

Niste pulovere, cane pentru cafea, vezi tu pe la magazine.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Haine.
Sau niste cani, magneti, etc.
Si, de ce nu simbolic?
Banuiesc ca nu vrei sa cumperi cate o casa fiecaruia.