| fAsHiOn_2932 a întrebat:

Buna seara TPU! As vrea ca de sarbatori sa primesc de la parinti un ondulator de par. Puteti sa imi recomandati si mie unele bune? Cred ca o sa ma duc sa mi-l aleg din domo.:-/ Acesta cum vi se pare? http://www.domo.ro/......8_slash_00

Astept cat mai multe pareri :X:X
P. S : poate ati putea sa imi dati si niste pareri despre imprimante :)). Care vi se pare mai buna?

Răspuns Câştigător
| babykeykey a răspuns:

Mi se pare ok ondulatorul ales de tine.IN SCHIMB:NU asculta sfatul lui PrInTeSaDeRoMaNiA! Setul acela de la Remington il am si eu si nu-si merita bani sub NICI o forma.Decat placa este din ceramica in schimb ondulatoarele nu sunt si iti ard parul in ultimul hal. Ceramica este baza! Cauta un ondulator de ceramica!
Calitatea conteaza, nu cantitatea!
Bafta!happy

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Pai nu iti lua un ondulator simplu iat unu cat mai complex si ieftin eu am un set Remington care este multi functional cu 5 in 1 iar despre imprimante una care nu e pe cartus chi pe chenar si fima xerox daca gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remington

| MarYInna a răspuns:

Eu am Braun ondulator si e foarte bun, nu arde parul, se poate pune apa in el pentru abur. de asemenea are si aer rece pentru o coafura de durata si 3 modele diferite de perii pentru bucle. pretul este undeva la 140-160 lei