| BRG a întrebat:

Bună seara tuturor, cine dintre dumneavoastră are de vînzare un magnetofon Unitra Z R K M 2405 S forte? Dar să fiţi din Bucureşti, vă mulţumesc mult, magul aş vrea să fie în stare de funcţionare, şi la un preţ bun. Vă mulţumesc mult. Cristi. Aştept răspunsurile dvs.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sotul meu are un magnetofon MAIAK 403 in stare foarte buna de functionare, daca te intereseaza...

3 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Nu stiu de ce te tot chinui sa traiesti in anii din" o mie noua sute toamna"cand acum sunt atatea posibilitati de a asculta muzica la aparate performante si un aparat din acesta de foarte buna calitate ar putea sa iti satisfaca acest moft de a asculta muzica in cea mai mare splendoare acustica chiar si muzica mai veche, de ce nu incerci sa asculti ceva la un aparat de calitate performant si o sa vezi ca o sa iti placa, cine crezi ca mai are scule din alea prin casa cand acum e modernizata toata lumea cu dvd si mp3si din astea, de ce te mai complici cu a cauta vechituri de 20 de ani nu inteleg ca oricum nu mai exista la nimeni in casa din astea sa iti vanda tie poate la muzeu daca mai exista laughingda-le naibi cumpara ceva modern si o sa iti placa.