| anonim_4396 a întrebat:

sehttp://www.ceimbracazi.ro/wp-content/uploads/2009/08/550 -3144-large.jpg unde gasesc in Iasi cizme de vara cum sunt astea si cam cat mar costa urgent pls mersi

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dannah a răspuns:

Eu stiu in botosani! aici la noi se gasesc la toate magazinele! fa o plimbare pana la botosani nu e departe! aaa si sunt destul de ieftine am o prietena care lucreza la un magazin de haine si sa stii ca aclo preturile incep de la 40-70 ron! succes! fundita?

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Auuuu de ce vrei mileuri d-alea?straight facesunt oribile.
Eu te sfatuiesc sa-ti iei altceva, serios! Toata lumea are d-alea si repet, sunt oribiiiileeeee