| Clauditza a întrebat:

Buna stiti cumva niste site-uri sau aveti niste poze cu adidasi cu talpa gorasa (mai inalti) din carpa sau ceva de genul cu multe desene pe ei sau niste siteuri cu adidasi hiphop? Ms cei mai draguti primesc fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://shop.americaskate.ro/adidasi/fete/ Eu de aici imi cumpar mereu:x sunt super buni si pretul;)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei america skate scrie pe google!

| missm_2901 a răspuns:

Http://sk8ing.ro/skate-shops/
uite. sunt vreo 15 magazine online cu skateuri. au talpa groasă si poţi să găseşti şi coloraaaţi. :D