| Tofity a întrebat:

stiti de unde pot sa-mi cumpar ochelari in genul asta:?[IMG]http://i55.tinypic.com/346xmop.jpg[/IMG]

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Astia se numesc rayban wayfarer. eu am luat cu 2 lei, dar sunt de copii asa mai mici, dar mie imi sunt perfecti iar pentru fete sunt chiar mai mici. sper ca te-am ajuata. funda pls?

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Meli melo...sau orce alt magazin de bijuteri(poate chiar pentru ochelari de vedere):?

| MirelaC a răspuns:

Ce-mi plaaaclove struck
in meli melo am vazut eu... dar m-am dus prea tarziu si nu i-am mai gasitstraight face
cu siguranta mai sunt si alte magazine. dar trebuie' sa cauti destul de mult pentru ca nu-i gasesti peste tot.
baftaa!