| leydiiix a întrebat:

Sunt din Bucuresti.Imi doresc si eu camasa la fel, dar nu stiu in ce magazin sa gasesc exact..va roog, dau funda :o3
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat la NewYorker / H&M (AFI)? Si mai sunt cateva magazine tot pe la afi cu camasi ''desenate''. big grin Desigur, ard si buzunaru unele

| leydiiix explică (pentru anonim_4396):

In Unirii sunt cam aceleasi magazine ca in Afi? Eu stau pe langa Unirii. dar nu am gasit camasi asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru leydiiix):

Sincer sa fiu, nu am aruncat prea bine ochii in magazinele cu haine din unirii, doar la intersport pe acolo.
Dar in Afi ai o gama destul de larga de magazine de haine. Si in +, daca esti nehotarata, la 2-3 statii de tramvai ai Plaza Mall laughing Si acolo ai alte magazine si sigur gasesti ce cauti intr-unu din malluri laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca gasesti la Dragoste si sex?