| noname12344321 a întrebat:

sunt din pitesti si m-am inscris la niste cursuri de facut bratari din bilute mici.am tot cautat pungi cu bilute dar nu am gasit am fost si in Fortuna dar NIMIC.ma puteti ajuta spunandu-mi daca stiti desigur de unde pot cumpara astfel de bilute din Pitesti! dau fundita

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă la hipermarket sau la Mall.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Andra_3863 a răspuns:

In Braila sunt la magazinele de jucarii. fara caterinca! chiar sunt, incearca si acolo.:*

spor la lucru:*

| oompaloompa a răspuns:

Incearca la Carrefour sau Auchan trebuie sa gasesti

| noname12344321 explică:

Multumesc mult chiar azi am sa merg sa caut si unde voi gasi voi da fundita tonguetongue