| ImMoW9 a întrebat:

Sunt din Resita si as vrea sa aflu unde se gasesc pirce pentru buza. Falsi pentru ca imi e frica sa imi fac gaura si in buza. Am 4 in ureche si in nas dar nu mai vreau sa m-a gauresc tot laughing. Puteti sa imi recomandati un site din Romania sau chiar un magazin din Resita sau Timisoara happy
Multumesc. AAA, pentru cel mai bun raspuns funda :X

Răspuns Câştigător
| Camyyy_5609 a răspuns:

In Idmlove struck sau daca sti in zetari pe strada baciului :X e un magazin numit legume si fructe si acolo au ogramadata pierceuri false :X:X ca magnet:X aproape de scoala 134 succeslove struck funda:X:X:X

3 răspunsuri:
| TheLastHuman a răspuns:

La cate gauri ai te mai pui la una? rolling on the floor))))

| ImMoW9 explică:

Mersi camyyy :X:X:X...O sa incerc inainte de a pleca in vacanta... si pentru THELASTHUMAN SI SMASHBOY am precizat ca vreau false pentru ca nu mai vreau gauri. oricum am doar in ureche si nas deci.Ms inca odata camyy:X

| smashboy a răspuns:

Mai bine nu iti mai pune piercinguri :-J iti strici toata fata