| nevesticaluialex a întrebat:

Buna sunt noua pe aici:X:X:Xlove struck as vrea sa intreb si eu o >>fata:: cu ce as putea sa asortez o rochita mov deschis? ma refer la sandalehappylove struck astept rasp love struck pup:*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Depinde de accesorii foarte mult. Poti merge pe argintiu sau auriu nu neaparat negru sau alb. Albul e f pretentios la incaltaminte, daca nu e de foarte buna calitate arata f rau, iar negrul taie piciorul la rochii f mult. Sper sa te fi ajutat macar putin happy

| AlexandraHNY a răspuns:

Niste sandalute siclam sau mov inchis, la fel sa iti faci si unghiile si iti iei o pereche de cercei frumosi:*

| 1000bodies a răspuns:

Eu as zice niste sandale albe sau negre.