| ineedyourehelp a întrebat:

Buna T.PU...site cineva unde as putea sa gasesc asa ceva : http://farm4.static.flickr.com/3502/4037084450_0d05f7631 8.jpg? Dau fundita :]!

Răspuns Câştigător
| aliiluvyou a răspuns:

S-ar putea să nu se găsească în România fix aşa.Dar ai putea să găseşti alte modele, poate chiar mai drăguţe pe la magazine de copii, magazine mari gen Real, Carefour la jucării.thinking Baftă.:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in centru si uitate pe la magazine de copii, trebuie sa aiba. Poate gasesti ceva si mai dragut tongue

| muffinfactory a răspuns:

Cauta la magazinele mari de genul Metro/Selgros...