| Stella17 a întrebat:

Buna TPU acus incepe scoala si am nevoie de rechizite pentru scoala de unde gasesc tot ce vreau la un singur magazin di Iasi adica stilou caiete carti manuale pentru engleza franceza romana mate absolut tot fara sa umblu prin tot Iasul ca sa imi cumpar.

Dau FUNDA cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Incearca la libraria "casa Cartii"> la partere are tot ce iti trebuie in materie de rechizite, inclusiv ghiozdane si penare, iar la etaj are foarte multe carti, culegeri, atlas geografic, dictionare, orice doresti tu.

3 răspunsuri:
| CHANELno5 a răspuns:

Carrefour! Eu de acolo imi iau mereu tot ce imi trebuie big grin

| Stella17 explică:

Da dar la carrefour nu are manuale si eu vr tot de la un singur magazin ca la noi manualele sunt rupte si de asta imi cumpar eu

| MissDi a răspuns:

La librarie!