| Ramoncita91 a întrebat:

Am nevoie de o carte de Mihai Eminescu pentru ca mi-a cerut-o profa la scoala. Ma gandeam sa o cumpar de pe eMAG, dar nu am idee in cat timp va veni, voi ati mai comandat vreodata carti de aici? http://www.emag.ro/carti/c/ In cat timp au ajuns?

2 răspunsuri:
| lanadelsex a răspuns:

Eu am mai comandat de doua ori si ajunge foarte repede daca trimiti prin curier.Acum depinde de orasul in care stai, dar in momentul in care dai comanda, iti spune cand vine. Mie mi-a venit a doua zi happy

| dedeallin a răspuns:

Nu nu am mai comandat dar iti pot oferi un site ff bun se numeste libris.ro