| YQANA a întrebat:

Buna TPU :*. AM o pereche de tenesi din Anglia. din leonardo. scrie intr-un cerculet PATROL SPORTS si intrea "all star" thinking dc mai scrie si all star? Dau funda :*

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Poate e o coincidenta... sau o gresela din fabrica. Se mai fac si unele greseli

| ywar a răspuns:

"Inadins Nila, sa se mire prostii!" citat din Morometii a lui M.Preda
asa o avut ala dambla sa scrie - ce ai cu el?
conteaza pantoful!

| stefwy a răspuns:

Poi si la nike scrie just do it sau la adidas scrie Star deci s-ar putea sa fie si la all star asa ceva un motto. Funda?

| stlucian a răspuns:

Chinezariii big grin

| Sk1zz a răspuns:

Scrie "all star" acolo pentru ca sunt tenisi originali.