| zozox a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare pentru cine stie:Mi-am instalat si eu imvu si mi-am cumparat hiaine dar am mai ramas cu 209 de credite si nu vreau sa raman cu banii si cu hainele astea pentru totdeaunarolling on the floorlaughing. Cine stie sa faca credite? Am nevoie ffff mare. mze
DAU fundita!:*

6 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Si eu sunt de pe imvu si joc de mlt. uite aici metodele care te ajuta :
1. Dai al free credits si gasesti.
2.Prin conturi care te pot invata eu daca vrei doar da'mi id tau in privat
3.Cu pet
4.Cu fakebook
5.Cu like facebook
si sunt multe la free credits. sper ca te'am ajutat pup :*

| Adytzuuu a răspuns:

Baga id mheu si iti explic::: aditzu_steaua_2010

| Andraaa_1742 a răspuns:

Poti sa faci cr cu invitatii uitate pe youtube -> free credits on imvu sau ceva de genu sper ca te.am ajutat:*>big grin

| SueChan a răspuns:

O. e. e ultraa-usorr x3. poti face credits la free credits, castigi cam 3000 credits acolo. poti face tutorial-ul de la chat [parca 1000 credits iti dadea]; poti cu conturi false [1500 credits/ cont]... te ajut eu daca vrei. vorbim pe pv ^.o.nu'mi place sa vada toti :]]]

| oDizzu a răspuns:

Hmm sunt multe metodewinking
1.cu animalu
2.cu meet me
3.cu videoclipuri
4.sa ai un prieten vip si sa il rogi sa iti dea si tie credite :3.
5.cu conturi, iar aici e mult de explicat asa ca scrie pe youtube asa :"cum fac credite cu conturi"
6.cu like facebook(merge doar odata)
7. cu alte oferte happy
Sper ca te-am ajutat
Fundita? ^.^