| Loreen2001 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o sapca ca aceasta: http://www.neymarjr.net/......s-through/
Nu stiti unde as putea sa gasesc? :)
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Se numeste fullcap si mai nou gasesti mai pe oriunde. Poti gasi si la diferiti comercianti in locatii turistice, in pravalii, in Mall-uri, pe internet etc. Ai putea sa mergi la Mall-ul din orasul tau si intr-un magazin sigur vei gasi. Eu stiu ca se gasesc la New Yorker, daca aveti in oras. Altfel poti comanda si de pe internet. Gasesti si pe Okazii sau pe diferite site-uri de haine. Exista fullcap-uri facute si de firme precum Adidas, Puma etc. Bafta!

| Loreen2001 explică (pentru Mario1999):

Am si eu fullcap, dar eu voiam un fullcap cu Neymar(sa scrie Neymar cum scrie pe a lui). laughing

| Mario1999 a răspuns (pentru Loreen2001):

Aaa. laughing Asa nu stiu. Poate gasesti un loc ca sa iti imprimeze ce vrei pe sapca.winking