| annebloody a întrebat:

TPU! happy As dori si eu sa stiu si eu cat costa un bichon frise si de unde il pot cumpara? P.S: Locuiesc in Bucuresti.

5 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Vezi la un petshop costa cam 200 euro pentru un pui

| annebloody explică (pentru danishor):

As dori sa imi cumpar dintr-o crescatorie am auzit ca este mult mai sigur decat din petshop...

| XoXoPixii a răspuns:

La mine în Craiova la Real este 899 - 999 lei. Nu mai știu siur. Dacă ai și tu acolo Real îl poți lua de la ZooMania din Real.

| annebloody explică (pentru XoXoPixii):

In Bucuresti am ZooMania dar trebuie sa fac comanda si nu imi arat poze cu el inainte sa il cumpar deci nu e foarte sigur

| Lariss4467 a răspuns:

Nu iti recomand sa iti iei un catel din petshop pentru ca s-ar putea ca in 2-3 sapatamani sa moara si nci de la crescatorii care au mai mult de 4 rase pentru ca de cele mai multe ori acei caiani sunt tinuti in custi toata viata pentru pui.Iti recomand canise cum ar fi Minibelle Topdog, canisa Larus. Sunt cateva bune si in Bucuresti