| php a întrebat:

Buna TPUhee hee! As vrea sa imi cumpar si eu un epilator dar nu stiu de care...Ma puteti ajuta si pe mine cu niste informatii? Cum ar fi care e mai bun, daca voi aveti si sunteti multumite de el de care e?hee hee fundita si vothee hee

Răspuns Câştigător
| XLilSmileX a răspuns:

Hmm. Iti recomand Phillips Silk Epil... Este mic, dar isi face treaba foarte bine. Are si periute pentru a il curata dar si o chestie din plastic pentru masaj. Daca nu vrei Silk Epil. iti poti lua si alt epilator dar nu Braun.
Mama lucreaza la o intreprindere iar daca epilatorul (doar Braun) se strica, mama il trimite la Bucuresti pentru a se repara ( asta doar daca epilatorul mai este in garantie evident). Si mi-a zis ca primeste foarte multe epilatoare de trimis la Bucuresti, dovada ca se strica repede si nu apuca happy