| Thisismee a întrebat:

Azi am fost in Ungaria.Si am vazut centrul de adopti LITTLES PET SHOP. Mi-l dorsec foarte mult! Dar parintii mei nu vor sa mi-l ia.Va rog! spuneti-mi cum pot sa-l conving sa il ia?

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Spune-i ca vei face curatenie, ca ii vei asculta, ca vei lua note bunatongue

3 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

Incearca sa le faci pe plac, asculta-i mereu, invata cat mai bine, ajuta-i prin casa la curatenie.Sau poate nu vor sa ti-l ia pentru ca e scump.Incearca sa strangi si tu niste bani, poate iti vor folosi.Succes big grin

| BebeCroc a răspuns:

Poti sa le spui ca tu esti cea care vei avea grija de el, ii vei da de mancare, il vei spala, il vei plimba etc. Si toate acestea iti vor creste simtul responsabilitatii happy

| Danutza9898 a răspuns:

Spune-le ca o sa ai numai tu grija de animal, vei fi mai responsabil si incearca si tu sa mai strangi niste bani...in caz ca nu au indeajuns love struck