| daniyela21 a întrebat:

cum se numesc magazinele alea cu produse confiscate de politie?

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

De ce cumperi de acolo- marfa a fost luata si oamenii au ramas poate fara bani de paine - exista atatea magazine

| Neinteresantul a răspuns:

Cred ca te referi la magazinele ANAF. Unele produse/marfuri sunt la fel de scumpe sau un pic mai ieftine decat unele cumparate din alta parte.

| grgdlk a răspuns:

Cred ca te referi la duty free dar alea nu contin marfa confiscata de politie cel putin as spun ei, doar ca nu platesc anumite taxe si s ar spune despre ei ca au marfa de contrabanda si chiar confiscata de politie doar ca nu e oficial