| Happy_5226 a întrebat:

Daca iau un card de memorie de 4Gb pentru ps2 merge sa joc jocuri de 4gb in sus cum ar fi smackdown vs raw 2011? Sau daca iau unu de 8gb merge sa joc jocuri de la 8gb in sus?

Răspuns Câştigător
| Fiuryan a răspuns:

@Fredie, nu a precizat nimic de PC...
Sa-i explic acum. Cardul este folosit pentru salvarile jocului si atat! ( progresele jocului ), de obicei este de 16, 32, 64 mb, si nu se potriveste orice fel de card ( cele SD nu merg, m-i se pare ca M2 trebuie ). Deci degeaba pui tu jocul pe card ca nu te poti juca pe el, doar de pe dvd poti. Ca sa joci smackdown vs raw 2011 trebuie sa-l cumperi, sau metoda urata ( modezi consola, si descarci jocul de pe internet )

1 răspuns:
| Fredie a răspuns:

Buna. Imi cer scuze dar nu are nici un sens intrebarea ta. Ce legatura are cumpararea unui card cu jucatul unui joc pe pc? Sau nu e vorba de jocuri pe pc? Mai ofera cateva detalii sa intelegem ce vrei sa afli de fapt. Bye.