| anonim_4396 a întrebat:

TPU! De Craciun, doamna de engleza ne-a spus sa aduc cuiva un cadou.Am tras biletel si mi-a cazut o fata, si la ea s-a intamplat sa ia un biletel scris cu numele meu.Nu stiu ce sa ii iau. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

Pentru inceput o felicitare de craciun, poti sa o confectionezi chiar tu! Acum cadoul, difera de suma pe care ati pus o!
Dar cadouri potrivite de craciun pot fi: cornite de ren sau caciula de mos craciun, pusculita in forma de om de zapada sau alte animalute. Daca stii ca i plac animalele de plus poti sa i iei un plus!

5 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Nu e nevoie de ii iei un cadou foarte scump ca sa fie de asemenea si frumos. Iti dau cateva exemple de care o fata s-ar putea bucura :
-o jucarie de plus cu semnificatie de Craciun http://www.google.ro/......tp?/imgres ( le gasesti in toate magazinele in acest sezon )

-un set, caciula, fular si manusi http://www.google.ro/......tp?/imgres

-un set de globuri pentru pom ( sunt sigura ca se va bucura si ii vor folosi) http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca te-am ajutat.Sarbatori fericite!

| 1People a răspuns:

Si mie misa intamplat ceva simbolic semnificativ dragut si nu prea scumpbig grinwinking

| bubulinalina a răspuns:

Http://www.fashionup.ro/sale!/femei/accesorii.html. accesoriile ne incalta tot timpul iar preturile celor din link sunt foarte mici comparativ cu calilatatea. Spor si sarbatori fericite. :)

| PowerGaga a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un gel de dus,o bentita,ceva de prins parul, un parfum, sau un globulet din acela(care daca il agiti ninge)...nu stiu cum se numeste.In orice caz, sper ca te-am ajutat.