| Oanny a întrebat:

Deci cam asa sta treaba:sunt clasa a 10-a si azi am tras un biletel ca sa vad cui ii dau cadou de craciun(unui coleg de clasa). Si mi-a cazut o fata. Ea e genul mai sensibila, timida enervant de politicoasa. A fost plinuta, dar a reusit sa slabeasca. E o fata prietenoasa si destul de draguta.Alte detalii nu prea stiu dar o sa incerc sa mai aflu detalii.Intrebarea mea este ce as putea sa ii iau? Cadourile trebuie date in ultima saptamana de scoala.Niste idei va rogbig grin
Daca se putea nu prea scump, pana in 50 lei.
A da am uitat sa mentionez ii plac lucrurile simple si nu prea le are cu bratarile, cerceii, inelele.Mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| r0x1d0lc3 a răspuns:

Pai... Daca esti buna prietena cu ea ii poti face o rama cu poza voastra. Un ursulet de plus un pic mai mare, un parfum sau un set dinacela cu creme etc... Sauuu o trusa de machiaj daca ii place sa se macheze. Nu cred ca, costa mult :* Succes :*

6 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Cartile sunt binevenite.

| jojolik15 a răspuns:

Ii poti lua o carte...nu stiu un roman.si nu cred ca vei da gres.asa am primit si eu si sincer mi-a placut

| DraGfirE a răspuns:

Ii poti lua o rama dinaia pentru poze si o ciocolata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ornament, o esarfa, un fular, o caciula gen din astea asa mi s-a intamplat si mie la tombola si i-am luat o esarfa, culoarea ei preferata si i-a placut mult. Succes!

| feli7566 a răspuns:

O esarfa, nimic mai simplu.se gaseste cred, pe la bazare, sau pe tarabe.parerea mea.

| g3o16 a răspuns:

Ce crezi tu ca ii lipseste ei?
nu stiu ma gandesc ca pentru jucarii de plus e prea mare, poti sa ii ei un parfum.