| Briosicacubanane a întrebat:

Buna TPU.
El cand a a
Vreau sa va intreb ceva.
Fratele meu s-a dus duminica la Emag sa cumpere un Ipad Mini.
Cand a ajuns acasa mi-a zis ca a cumparat-o,si totul e OK.
Azi mi-a zis ca I s-a spus ca nu mai este pe stoc,si sa se duca maine sa vada daca cineva renunta la tableta sa o poata lua el.
M-a derutaat de tot.
El s-a dus la Emagul din Crangasi si daca era sa o cumpere o cumpara pe loc.
Intrebarea mea e: Eu pot sa vad ce a cumparat el in ziua urmatoare de pe laptop? Pot intra pe site-ul Emag?
Daca da,explicati-mi va rog.
Scuzati categoria, vreau un raspuns rapid.
Multumesc si sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Pai inseamna ca spune adevarul. Emag nu detine intotdeauna stocuri in magazine, ci doar la comanda din depozit.

| lex79 a răspuns:

Nu stiu ce fel va impartiti voi banutii, dar daca tu vroiai ceva trebuia sa-ti iei singura. daca tableta e din banii lui nu ar trebui sa te priveasca daca a luat-o, cand si cum.

daca a luat-o din magazin (nu a facut comanda online) nu ai de unde sti ce a luat. si nici nu e frumos sa faci asa pe politaiul.

| Briosicacubanane explică (pentru lex79):

Este fratele meu si cred ca am voie.
Vroiam sa vad daca a luat-o ( avand in vedere ca eu voiam sa i-o iau )