| r0x1d0lc3 a întrebat:

Buna TPU :* Feteleeee care puneti unghii pana in 50 de lei si faceti comenzi si aksa. Luati id meu r0x1d0lc3. Sunt din pipera. Sper sa ma ajutati :X Dau fuuuundita :X

1 răspuns:
| dragameaprietena a răspuns:

Asa nu cred ca gasesti dar daca intri pe site-ul reginele.ro si esti atenta la reduceri la saloane ai sa fi foarte multumita mai ales ca esti din Bucuresti. Pana atunci poate doresti tu sau prietenele tale o rochita superba uite aici o rochie minunata http://www.okazii.ro/rochii/rochii-de-seara/rochie-din-satin-a130075645