| TaNn0 a întrebat:

imi place o fata, cu cear trebui sa ma imbrac pe laanga ea? funda:d

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

Cu nimic. Fi tu insuti, nu o vei impresiona daca te imbraci cumva anume. Conteaza sa te porti normal in preajma ei nu sa te imbraci ca un maniac doar ca sa te observe. Si daca nu te observa prin comportamentul propriu incearca sa-i vorbesti si sa-i spui ce simti. E mai simplu, functioneaza de cele mai multe ori.Bafta cu fatawinking

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cu haine...

| RoXyRaLu a răspuns:

Nu iti pune nimic! O sa o impresioneze.

| casanova14 a răspuns:

Cu o pereche de converse niste blugi cu bretele si un tricou fain si sacou. Daca preferi un stil mai elegant ia-ti o camasa mulata niste pantaloni albi sau albastri si scarpi.dai funda