| Melisa1102 a întrebat:

Bună TPU, îmi poate spune cineva cu ce livrează Shien în județul Constanța. Stau într-un sat din județ și nu știu cu ce livrează. Am înțeles că poate livrează cu DPD, Sameday sau Fan Curier. Știe cineva cu ce mai exact?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu stie nimeni, depinzad ce curier ajunge primul la depozitul postal, sa preia pachetele.

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Cu ce au chef. Mie mi-au venit coletele din aceeasi comanda cu firme de curierat diferite.