| buburuzamea a întrebat:

imi puteti spune si mie ce culori se potrivesc cu culoarea gri?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Griul se potriveste cu multe culori mai putin cu tonuri de bej, maro, galben.
Culori foarte potrivite: rosu, negru, alb, bleumarin.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Euletitia a răspuns:

Buna! Griul este o cloare neutra si foarte usor de asortat. O poti asorta foarte frumos cu mov, rosu, albastru, bleu, roz pudra, roz coral, lila, vernil, turcoaz, bleumarin, portocaliu etc nefiind recomandate insa asortarea griului cu maro, bej sau crem. de asemenea, ai putea face o asortare in trei culori, gen gri cu negru si o alta culoare, spre exemplu rosu sau mov inchis sau o asortrae de genul gri-alb-albastru/turcoaz.Important e sa alegi o nuanta de gri care sa iti vina bine si piese cat mai dragute si elegante.

| buburuzamea explică:

Multumesc mult!