| Butoi_Alexandru_1991 a întrebat:

Buna TPU imi ziceti si mie un sait de unde mai pot cumpara carti suel mansters
Dau funda

Răspuns Câştigător
| punkbuster9988 a răspuns:

Ai putea incerca sa le cumperi de pe internet, dar nu ti recomand aceasta metoda findca nu poti fi sigur ca vei obtine produsul in starea dorita. Daca ai prieteni pasionati de duel masters poti face rost de carti de la ei(eu asa am facut rost de un pachet genial doar intreband un prieten daca le a colectionat; mi le a dat gratis)