| Deea6 a întrebat:

In cateva zile este ziua fratelui meu si habar n-am ce cadou sa-i fac! Vreau ceva manual. Ma ajuta cineva? dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Noi chiar nu stim. (vorbesc de mine)Sincer, e fratele tau si tu siguur ii sti gusturile si fai ce crezi tu, sau cumparai ce crezi tu.SUCCES. Tu trebuie sa stii e sange din sangele tau laughing)! Dar totusi iti zic cateva exemple:
Ii scrii ceva si ii zicitongueentru ca te iubesc foarte mult, Vreau sa-ti spun un calduros LA MULTI ANI si sper sa ramane, frati tot timpul, si sa nu ne certam nici o data..si ii faci un desen ceva, i faci o felicitare facuta de tine, si o bagiintr-un plic, faci tu plicul, da-i epe internet daca nu sti! SUCCES

4 răspunsuri:
| mola a răspuns:

carti
accesorii (portofel, curea, ceas)
bijuterii (lantisor, bratara)
cosmetice (aftershave, parfum, apa de toaleta)
DVD-uri sau CD-uri cu filmele sau muzica preferata
jocuri pe calculator
telefon mobil
bilete la concertele artistilor preferati
abonament la sala
skateboard
machete (masina, vapor, elicopter, avion)
obiecte vestimentare (camasa, bluza cu maneca lunga, tricou, hanorac, pulover)
tricou personalizat
sapca
set caciula si fular
MP3 player
aparat foto
set pentru scris (pix si stilou)
puzzle
bilete la meciul echipei preferate
narghilea
tabachera

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Inearca Origami(ceva frumos)winking

| bosss45 a răspuns:

O cana cu 'cel mai bun frate' e facuta din ceramica

| GanH a răspuns:

Un tablou frumos